دربارهی ما

آژانس هواپیمایی پرسان گشت آسمان فعالیت خود را از سال 1388 آغاز نموده است و هدف خود را جلب رضایت کامل مسافرین و داشتن سفری آسان و مطمئن که منجر به بالا رفتن کیفیت زندگی افراد میشود ،قرار داده است و با ارائه خدمات با کیفیت به مسافرین و آژانس های همکار توانسته در این صنعت پیشرو باشد.

اهداف :

شرکت ما با رعایت استانداردهای حرفه ای در صنعت گردشگری همواره به دنبال تنوع و نوآوری است ودر همین راستا خدمات زیر را برای مسافرین ارائه میدهد:

1.اخذ ویزای کشورهای اروپا

2.صدور بلیط پروازهای خارجی

3.برگزاری تورهای مختلف اروپا (تفریحی،فرهنگی،نمایشگاهی و...)

4.گشت و ترانسفر گروهی و فردی

5.صدور بیمه نامه های مسافرتی

6.رزرو هتل های مختلف در تمام نقاط اروپا

7.اخذ اقامت در کلیه کشورهای اروپایی

8.همکاری با بیش از نیمی از آژانس های ایران

خدمات نوین:

در کنار کاملترین سیستمهای جستجوی بلیطهای سیستمی و چارتری و برگزاری تور به اقصی نقاط اروپا ،خدمات غیر حضوری مانند رزرو آنلاین تور،بلیط هواپیما ،هتل،CIP (جایگاه تشریفات اختصاصی) و.... گامی دیگراست که  در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری در سطح کشور برداشته ایم .

شرکت خدمات مسافرتی پرسان گشت آسمان آماده است تا در محیطی آرام و صمیمی با ساده ترین شکل و سریعترین زمان ،بهترین خاطره و تجربیات را برای مشتریان خود خلق کند و برای رسیدگی وپاسخگویی سریع شکایات،نظرات و پیشنهادات سازنده ی مشتریان بر اساس استاندارد ISO 10002:2004  رفتار میکند.

ما مفتخریم در این مجموعه با حضور چندین همکار ازموده ی تمام وقت و با داشتن کاملترین و به روزترین اطلاعات نقش پررنگی در صنعت گردشگری ایفا کنیم.

در خبرنامه عضو شوید

با عضویت در خبرنامه از تخفیفات ویژه بهره مند شوید

مارا دنبال کنید

همراه با ما از تخفیفات ویژه اعضا بهره مند شوید